Towarzystwo Oświatowe EDUKACJA jest organizacją pożytku publicznego KRS 0000141749
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW

Szanowni Państwo,
Kolegium Rodziców dokonało wyboru ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2018/2019. Przyjęto ofertę AVIVY z możliwością wyboru spośród 4 wariantów.
Prosimy o zapoznanie się z ofertą i Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia zamieszczonymi na naszej stronie w zakładce Ogłoszenia i podjęcie decyzji. Jeśli będą Państwo chcieli skorzystać z ubezpieczenia szkolnego dla swojego dziecka, prosimy o wypełnienie i wydrukowanie oświadczenia o przystąpieniu do ubezpieczenia i przekazaniu go panu Robertowi Cichoniowi wraz ze składką w najbliższy poniedziałek w godzinach:

  • 7.30-9.00,
  • 15.00-17.30.

Dyrektor Szkoły

Ewa Ciemnicka

 
ZAPROSZENIE

W najbliższą sobotę – 22 września br. w godz. 10.00 - 13.00 zapraszamy uczniów na rajd rowerowy po Lesie Łagiewnickim. Zaczynamy o godz. 10 na parkingu przy ul. Wycieczkowej (tzw. kaloryfer).
Zgłoszenia przyjmują p. Margita i p. Agata do 20 września. Prosimy wyposażyć dzieci w kask rowerowy. Młodsi uczniowie, którzy nie mają karty rowerowej powinni być pod opieką osoby dorosłej.

A. Radecka, M. Musiał, Ł. Pilżys

 
Ogłoszenia

Szanowni Państwo,
w załącznikach znajdują się zaktualizowane propozycje kół zainteresowań dla wszystkich klas.
W klasach "0" – III zgłoszenia lub potwierdzenia wyboru z czerwca dokonują Rodzice u nauczyciela prowadzącego zajęcia za pośrednictwem dzienniczka. W klasach IV – VIII i gimnazjum uczniowie zgłaszają swój udział do nauczyciela prowadzącego koło.

Dyrektor Szkoły
Ewa Ciemnicka

KLASY "0" - III >>>

KLASY IV - VI >>>

KLASY VII, VIII i III Gim. >>>

 
Poczet sztandarowy w katedrze


18 września, w liturgiczne wspomnienie świętego Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, w łódzkiej katedrze odbył się doroczny odpust parafialny, który zgromadził uczniów szkół z terenu całego miasta.

Czytaj więcej
 
Piknik w Łagiewnikach

Wczesną jesienią lub późnym latem – zawsze we wrześniu – spotykamy się w Łagiewnikach na pikniku integracyjnym. W tym roku po prostu nie mogło być inaczej! A pogoda nie zapowiadała się najlepiej. Do 10.00 jeszcze troszkę padało, ale później było coraz lepiej!
15 września, w sobotę, uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjaliści, absolwenci, rodzice i nauczyciele przyjechali do łagiewnickiego lasu. Tradycyjnie przywitała wszystkich pani dyrektor - Ewa Ciemnicka i zapoznała z programem imprezy, życząc udanego wypoczynku. I tym razem każdy znalazł coś dla siebie – gry sportowe, zumba, konkursy muzyczne, zabawy integracyjne, podchody w lesie, ognisko i pieczenie kiełbasek.

Czytaj więcej
 
Zaproszenie do teatru

Serdecznie zapraszam młodzież, rodziców i nauczycieli do Teatru Wielkiego na "Ścieżki życia". Fragment zapowiedzi:"...spotkanie światowych hitów muzycznych Hansa Zimmera ze słynnego filmu OSTATNI SAMURAJ w choreografii Bogumiły Szaleńczyk z uwielbianą przez publiczność kantatą Carla Orffa CARMINA BURANA w choreografii Tamása Juronicsa."

Czytaj więcej
 
Początek za nami, czyli starszaki już w szkole.


3 września o godzinie 9.00 klasy VII, VIII oraz III gim. rozpoczęły rok szkolny 2018/2019. Uroczystość poprowadzili profesjonalnie i z… wdziękiem: Julia oraz Maks. Pani dyrektor, Ewa Ciemnicka, życząc udanego roku, przypomniała o reformie oświaty i związanym z nią przyszłorocznym naborem do liceów. Pan prezes zaś, witając wszystkich serdecznie, wręczył dwóm nauczycielkom akty nadania stopnia awansu zawodowego.

Czytaj więcej
 
Wyniki egzaminu gimnazjalnego

Szanowni Państwo,
prezentuję średni wynik egzaminu gimnazjalnego w Polsce i w naszym Gimnazjum.

Gratuluję uczniom i nauczycielom wyników, które należą do najwyższych w kraju.

Wicedyrektor Szkoły

Tomasz Kędrzyński

WYNIKI>>>

 
WAKACJE!!!


Wczoraj, 22 czerwca, pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. Okazało się, że jesteśmy naprawdę dobrzy. Wyniki egzaminów potwierdziły, że od kilku lat, niezmiennie należymy do najlepszych szkół w województwie łódzkim (pierwsze miejsce wśród placówek niepublicznych!). Mnóstwo osób otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, a średnie niektórych klas (ponad 5,0!) wprawiały w osłupienie. Nie możemy pominąć faktu, że wielu naszych (już) absolwentów i obecnych uczniów zostało w tym roku laureatami konkursów wojewódzkich.

Czytaj więcej
 

Ubezpieczenie w roku szkolnym 2018/2019

Warianty ubezpieczenia POBIERZ>>>

Ogólne warunki ubezpieczenia POBIERZ>>>

Postanowienia dodatkowe POBIERZ>>>

Tabele uszczerbku na zdrowiu POBIERZ>>>

Zgoda Rodzica POBIERZ>>>

Szanowni Państwo,

w przypadku problemów z logowaniem się do dzienniczka elektronicznego lub na platformę edukacyjną zapraszamy na konsultacje do p. dyrektora Tomasza Kędrzyńskiego, w środy w godz. 15.30-16.30 (pokój 25, II piętro).

Dyrektor szkoły

Ewa Ciemnicka

Dyżur pedagoga szkolnego:

Czwartek – godz.1600-1700

Stałe godziny pracy:

Poniedziałek – godz. 730-900 oraz 1345-1615

Wtorek – godz. 1445-1615

Środa – godz. 1445-1615

Czwartek – godz. 730-900

Piątek – godz. 1445-1615

Szkoły Społeczne im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Towarzystwo Oświatowe "Edukacja"
ul. Inżynierska 2/4
93-569 Łódź
e-mail: biuro@to.edu.pl
tel.:       0-42-636-81-53
KONTO: Towarzystwo Oświatowe "Edukacja" BGŻ SA o/Łódź
24 2030 0045 1110 0000 0020 8320